گفتاردرمانی آنلاین و اسامی گفتاردرمانان مهر شهر کرج + کاردرمانی و اسامی کاردرمانان کرج ::::معرفی نرم افزارQuickTime Pro. 7.71.80.42

 

 

 

 

QuickTime Pro. 7.71.80.42

 

بعضی نرم افزارها هستند که حتی با پیشرفت زیادی که در دنیای نرم افزارها شده است کمتر ابزاری توانسته جای آن ها را بگیرد. این امر در زمینه های مختلف نرم افزاری صادق است ؛ برای مثال در زمینه پلیرها نرم افزاری مانند Apple QuickTime با این که چندین سال از ارائه آن می گذرد و نرم افزارهای متعددی هم در این زمینه ارائه شده اند اما بازهم در میان بسیاری از کاربران به عنوان نرم افزاری محبوب مطرح است چرا که یک سری فرمت های خاص که بیشتر با گوشی های موبایل و همچنین سیستم های قابل حمل سازگارند با QuickTime قابل پخش و اجرا هستند.

 

این محصول قدرتمند Apple با این که محیط بسیار ساده ای دارد به سبب هماهنگی کامل با رسانه های آنلاین و امکان اجرای TV های آنلاین در سراسر دنیا محبوبیت زیادی دارد ؛ ضمن آن که قادر است تا با استانداردهای مختلف آنلاین و فرمت های اجرا کننده ارتباط برقرار کند. البته QuickTime قادر است تا فرمت های صوتی و تصویری رایج را هم اجرا کند و امکاناتش به همان سرویس های موبایل یا پخش رسانه های آنلاین محدود نمی شود. کیفیت خروجی که این ابزار به کاربر ارائه می دهد اگر نگوئیم بی نظیر است ، کم نظیر خواهد بود. کیفیت HD در نمایش فیلم های با کیفیت از مهم ترین خصوصیاتی هستند که در QuickTime به وضوح به چشم می خورند. نسخه ی جدید این ابزار کامل را برای دانلود قرار داده ایم تا شما هم یکی از کاربرانی باشید که از این ابزار قدرتمند و قدیمی بهره می برید.

 

 

 

قابلیت های کلیدی نرم افزار QuickTime Pro :

 

 

 

 

– واسط کاربری ساده اما جالب و جذاب نرم افزار

– امکان پخش فیلم ها با بهترین کیفیت ممکن

– هماهنگی کامل با خروجی دوربین های موبایل ها

– سازگاری خاص و مثال زدنی با سیستم های صوتی و تصویری قابل حمل

– هماهنگی با استانداردهای استفاده شده در سیستم های قابل حمل

– امکان پخش و اجرای رسانه های آنلاین

– امکان نمایش تصاویر با پشتیبانی از فرمت های مختلف

– سازگاری و هماهنگی با فرمت های صوتی و تصویری رایج

– امکان تبدیل فرمت ها به یکدیگر در نسخه Pro

– قابلیت ساخت اسلایدشو در نسخه Pro

– امکان ویرایش ساده فیلم ها

– فشرده کردن فیلم ها با استفاده از قابلیت های موجود در نسخه Pro

– سازگار با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز محبوب 7

– و …

 

 

 

 

 

 

 

Related posts