گفتاردرمانی آنلاین و اسامی گفتاردرمانان فاز چهار مهرشهر کرج + کاردرمانی و اسامی کاردرمانان کرج :::معرفی نرم افزارRealPlayer Plus 15.0.2.72 Final

 

 

ابزاریست فوق العاده قدرتمند و کم نظیر که قادر است تقریبا تمامی فرمت های صوتی و تصویری را پخش نموده و هم این که به عنوان یک ایستگاه صوتی و تصویری فایل های آنلاین چندرسانه ای را پخش و اجرا نماید.Real Player را باید یک نرم افزار پلیر چند منظوره دانست زیرا قابلیت هایی که در این نرم افزار گنجانده شده است بیش از یک نرم افزار پلیر معمولی است ؛ کیفیتی که در نمایش فیلم ها در این نرم افزار استفاده می شود در کمتر ابزاری قابل مشاهده خواهد بود، قابلیت پخش موزیک ها با تنظیم کیفیت صوتی، قابلیت رایت لوح های فشرده با پشتیبانی از انواع سی دی ها و دی وی دی ها به شکلی که در انواع پلیرهای خانگی به نمایش در آیند ، ایستگاه صوتی، تصویری ، بازی و … آنلاین با سرعت بالا در لود و اجرا، قابلیت ضبط صدا، اجرای دی وی دی فیلم ها با نهایت کیفیت و بسیاری قابلیت های دیگر از جمله این موارد هستند.

 

 

 

 

RealPlayer امکان دانلود ویدئو های سایت YouTube.com که تنها اجازه پخش آنلاین را می دهد از نکات جالب توجه این نرم افزار به شمار می رود. این قابلیت پس از نصب نرم افزار از طریق منوی محوشونده ای که در مرورگر فعال می شود قابل دسترس خواهد بود. Real Player SP تا حدودی نسبت به نسخه 11 محیط کاربری بهینه شده تری دارد ، این واسط کاربری از نسخه 11 نسبت به نسخه های پیشین کاملا دگرگون شده است. بیشتر از آنچه که هرکاربری می تواند انتظار داشته باشد این نرم افزار امکانات و قابلیت دارد، تنها لازم است تا این ابزار را دریافت نموده تا به راز قابلیت های آن در زمینه پلیرهای صوتی و تصویری پی برده شود.

 

 

 

 

قابلیت های کلیدی نرم افزار RealPlayer Plus 15.0.2.72 Final :

 

 

پشتیبانی از تقریبا تمامی فرمت های صوتی و تصویری

امکان نمایش با بهترین کیفیت ممکن

قابلیت اجرای انواع دی وی دی فیلم ها

امکان رایت سی دی و دی وی دی با قابلیت اجرا در انواع پلیرها خانگی

واسط کاربری جذاب در نرم افزار

امکان اجرای ویدئوهای آنلاین

قابلیت ضبط صدا

امکان ذخیره فایل های چند رسانه ای آنلاین

امکان دریافت ویدئو های سایت YouTube.com

امکان اجرای بیش از 3200 کانال صوتی

سازگاری با انواع مرورگرهای رایج

استفاده بسیار آسان از نرم افزار

سازگار با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز محبوب 7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Related posts