تاکید رئیس دانشگاه علوم پزشکی بر ایده پردازی و پاسخگویی اجتماعی توسط مسئولان روابط عمومی


به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی قم، دکتر مصری در این جلسه با اشاره به اهمیت جایگاه و فعالیت روابط عمومی گفت: روابط عمومی ها بنابر جنس کاری که دارند، وظایف سنگین و مهمی بر دوش داشته که باید همواره در راستای ارتقا فعالیت های خود بکوشند.

وی بیان داشت: مهمترین نیاز ما در دانشگاه اتحاد و همدلی، همراه با رشد فکری و آینده نگری و ارائه ایده های جدید در فرهنگ سلامت است که روابط عمومی باید در این حوزه نقش اساسی داشته و با بهره گیری از فضاهایی از جمله استودیو سلامت و فضاهای مجازی و رسانه ای در این امر گام بردارد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم به جایگاه قم اشاره کرد و گفت: نگاه به دانشگاه علوم پزشکی قم، یک نگاه با بعد ملی و بین المللی است و پرداختن به برخی از مسائل از جمله علوم انسانی در سلامت، فقه سلامت، سلامت معنوی و…. باید در این دانشگاه دنبال شود.

دکتر مصری اهمیت افکارسنجی مخاطبان را مورد بررسی قرار داد و گفت: افکار سنجی و ایده پردازی، اثراتی از جمله رشد فرهنگ و تعالی سازمانی را به همراه خواهد داشت و باید روابط عمومی ها از این طریق در گسترش پاسخگویی اجتماعی بکوشند.

وی تاکید کرد: روابط عمومی در حقیقت حلقه واسطه اند و باید با ارتباط گیری موثر در زمینه ارتقا کاری مجموعه دانشگاه بکوشند.

حسین تقی زاده مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی قم نیز در این جلسه به برنامه ها و اقدامات جدید حوزه روابط عمومی اشاره کرد و گفت: افکار سنجی و ارتباط گیری با مردم یکی از فعالیت ها بوده که در دستور کار داریم و دنبال می کنیم.

وی به ضرورت داشتن پیوست روابط عمومی و رسانه ای در اقدامات اشاره کرد و بیان داشت: تمامی برنامه های اجرایی در دانشگاه علوم پزشکی قم باید پیوست روابط عمومی و رسانه داشته باشد که این یکی از مطالبات جدی است.

شایان ذکر است در این پایان این مراسم از سید هاشم صدر مدیر سابق روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی قم و همچنین مدیران برتر حوزه روابط عمومی مراکز تابعه دانشگاه قدردانی شد.

Source link

ادامه مطلب  لکنت شکن کانادایی ورژن2 easy speech | سنخواستSource link

Related posts

Leave a Comment